Hoe kun je het jaar beter beginnen, dan met een leuk feestje. Zo gezegd, zo gedaan. Op onze nieuwjaarsreceptie werd het idee geboren om gezellig van start te gaan, en onze feestcommissie bestaande uit Lique en Nicole, gaven daar als thema Apres Ski aan. En dat hebben we geweten.
De week ervoor waren diverse mensen bezig om de aankleding, in elkaar te timmeren. Er moest een shotjes bar komen en een photo boot. Afgelopen vrijdag waren we met een aantal om de aankleding af te maken, en het zag er al naar uit dat het een enorm gezellige avond zou worden.
Zaterdag 1 febr was het dan zover. Vanaf 19.00 uur druppelde de feestgangers in de meest creatieve outfits binnen, en konden we al snel aan het buffet en de nodige drankjes beginnen. Iedereen had iets gemaakt of meegenomen, dus er was genoeg.
Ook onze DJ duo Johan en Jacqueline den Dulk waren er klaar voor en zorgde voor de muzikale omlijsting en dat werd door iedereen enorm goed ontvangen.
Al snel was het een drukte van jewelste op de dansvloer, en zat de stemming er goed in.
De avond vorderde gestaag en voordat we er erg in hadden zat het er op. Op naar de volgende.
Uiteraard hebben we nog veel foto’s om u mee te laten genieten. Kijk daarvoor op onze site www.furietoeters.nl onder het tabblad multimedia
En houd u wel van een feestje, Op zaterdag 1 maart staan we smiddag weer bij CV de Smooksnuivers in Rozenburg om daar weer de muzikale noot te verzorgen. Misschien tot dan.