Op 10 mei was het dan eindelijk zo ver. Iris en Don gingen hun trouwgeloften vernieuwen. Dit speelde zich allemaal af in ons eigen gebouw, wat daar na de nodige versieringen zich enorm goed voor leende. ‘s Middags werd ervoor gekozen om de ceremonie buiten te doen, aangezien het enorm lekker weer was.
Uiteraard verliep alles zonder problemen, en dat is ook niet zo gek, als je dit gelukkige stel ziet.
‘s avonds was er een groot feest gepland, en uiteraard mochten wij daar als de Furietoeters (waar Iris zelf ook in speelt) niet ontbreken. Nadat we binnen waren gelopen met lang zullen ze leven, speelde we een kleine selectie uit ons repetoire.
Don blijkt een enorme Disneyfan te zijn, en alles mee te kunnen zingen. Dus voor deze gelegenheid werd Alladin uit het stof gehaald, en uiteraard kende hij deze niet. Dat maakte het plezier er niet minder om, vooral omdat Iris ook niet wist dat we dit gingen doen.
Nadat we ons blokje hadden afgesloten, was het de beurt aan Iris zelf. 10 jaar geleden had Don haar ten huwelijk gevraagd op het nummer: A thousand years van Christina Perri en als verassing had Iris dit nu ingestudeerd op haar eigen sax, en gaf ze een fantastische solo weg. Hier en daar werd een traantje weg gepinkt.
Hierna konden we onze instrumenten opruimen, en werden we uitgenodigd om het feest bij te wonen. Het was een fantastisch feest.
Iris en Don, nogmaals van harte gefeliciteerd.