Een tweede optreden in het kader van de verpleeghuizen was in verpleeghuis Frankenland. Een groter verpleeghuis dan de eerste waar we gespeeld hebben.
Dit optreden verliep wat moeizamer. Ons clubje was een beetje muzikaal gehandicapt. Het was een zeer regenachtige avond en daarom was de kachel ook een beetje meer opgestoken want het was in de zaal een heel stuk warme dan de vorige week. Uiteraard begonnen we met een polonaise zoals er die avond vele zijn geweest. Alles stond weer onder de bezielende leiding van de carnavalsvereniging de Rietzeilers uit Schiedam. Helaas was het over het algemeen minder leuk dan de week ervoor maar dat mocht de pret niet drukken. Om half tien konden we sein meester geven en ging de club weer huiswaarts.
Blog
Apres ski 2025
Hoe kun je het jaar beter beginnen, dan met een leuk feestje. Zo gezegd, zo gedaan. Op onze nieuwjaarsreceptie werd het idee geboren om gezellig